„Olyan cserépedények vagyunk, amelyek nem egyformák” – új foglalkoztató műhely az Immánuel Otthonban

2010. február 22., címkék: országos református szociális módszertani intézet, immánuel otthon, Hírek

„Amikor bejövünk ebbe a műhelybe és halljuk a gyerekek csodálatos énekét, látjuk a kerámiákat, amelyeket készítettek, akkor ez megerősíti bennem, hogy minden edény mögött ott van az alkotója és mindannyian Isten alkotásai vagyunk. Olyan cserépedények vagyunk, amelyek nem egyformák és törékenyek.” – mondta Beszterczey András, a Magyarországi Református Egyház Szociális Módszertani Intézményvezetője Debrecenben, az Immánuel Otthonban, ahol hétfőn átadták a csaknem 50 millió forint pályázati pénzből épült akadálymentesített műhelyt.